Članovi kluba

Članovi kluba ŠK “POSAVAC” od 1998.-2021. godine

Članovi kluba ŠK “POSAVAC” od 1998.-2021 godine

r.b IME PREZIME Titula MB Član od Mjesto
1. MATO OPAČAK  osnivac MK 4689 1998. Ruščica
2. ANTUN RAKIĆ  osnivac I 4686 1998. Ruščica
3. JOSIP MAJIĆ  osnivac I 1440 1998. Sl. Brod
4. BERISLAV KODŽOMAN  osnivac III 4691 1998. Ruščica
5. IVAN OPAČAK  osnivac I 4685 1998. Sl. Brod
6. ILIJA GARIĆ  umro  osnivac VK 9102 1998. Sl. Brod
7. IVAN TOMIĆ  osnivac MK 4692 1998. Sl.Brod
8. NINOSLAV LJUBIČIĆ  osnivac I 4738 1998. Sl.Brod
9. IVICA EREŠ  osnivac VK 4683 1998. G. Vrba
10. IVAN MARTIĆ  osnivac III 4684 1998. Ruščica
11. ZVONKO ŠMULJIĆ  osnivac III 4690 1998. Sl.Brod
12. VINKO OPAČAK  osnivac VK 4736 1998. Sl.Brod
13. DRAGO MANDIĆ,umro  osnivać VK 4687 1998. G. Vrba
14. DAMIR LOVIĆ ,  Kralj  osnivac I 4688 1998. Ruščica
15. MIRKO MIRKOVIĆ podup VK 1998. Ruščica
16. ANTUN KATIĆ  umro VK 1998. Ruščica
17. IVAN MIKOLČEVIĆ podup VK 1998. Ruščica
18. PAVO LUCIĆ,umro  osnivac VK 4737 1998. Ruščica
19. JURE ĆORLUKA umro osnivać II 6127 1998. G. Vrba
20. DARKO BAJAN  umro MK 881 2000. Sl.Brod
21. MILJENKO TALIĆ  osnivac III 5365 2000. G. Vrba
22. JOZO KOVAČEVIĆ n II 5367 2000. Sl.Brod
23. DRAGAN PAVIĆ I 5366 2000. Sl.Brod
24. IVICA KOLAKOVSKI n MK 5441 2000. Sl.Brod
25. IVAN OPAČAK – Jack SAD II 6652 2000. USA
26. JOSIP BLATANIĆ Vrbova IV 5440 2000. Sl.Brod
27. MILJENKO MARTIĆ n IV 5546 2000. G. Vrba
28. ANTO AŠČIĆ podup FM 36 2000. Sl.Brod
29. KRISTIAN VIDIĆ kadet VK 2001. Sl.Brod
30. VEDRAN ZMAJIĆ kadet IV 6654 2001. Ruščica
31. ADAM TALIĆ kadet I 6650 2001. G. Vrba
32. TENA KOLAKOVSKI kadetki IV 6656 2001. Sl.Brod
33. IVAN TALIĆ kadet VK 2001. G. Vrba
34. JURE TALIĆ kadet VK 2001. G. Vrba
35. MATIJA MIRKOVIĆ kadet VK 2001. Ruščica
36. DOMINIK JAGETIĆ kadet VK 2001 Ruščica
37. JOSIP GRGUREVIĆ kadet VK 2001. Ruščica
38. IVAN MILEC kadet VK 7034 2001. Ruščica
39. PETAR LOVRIĆ kadet I 6653 2001. Ruščica
40. MARIA KOLAKOVSKI kadetki VK 2001. Sl.Brod
41. IVANA BLATANIĆ kadetki VK 2001. Sl.Brod
42. JOSIPA BLATANIĆ kadetki VK 2001. Sl.Brod
43. DANIJELA BURUŠ kadetki VK 8485 2001. Sl.Brod
44. JOSIP MARTIĆ kadet VK 2001. Ruščica
45. MATEJ ZMAJIĆ kadet VK 2002. Ruščica
46. DOMAGOJ PROLOŠČIĆ kadet VK 2002. Ruščica
47. KRUNOSLAV BOŽIĆ kadet VK 2002. Ruščica
48. SINIŠA KLJAIĆ kadet VK 2002. Ruščica
49. ANTONIO KLJAIĆ kadet VK 2002. Ruščica
50. TOMO RAŠIĆ kadet VK 2010. Ruščica
51. DOMAGOJ BOŽIĆ kadet VK 2002. Ruščica
52. VEDRAN MIRKOVIĆ kadet VK 2002. Ruščica
53. STJEPAN LOVRIĆ kadet VK 7887 2002. Ruščica
54. FRAN MAJIĆ kadet VK 2002. Sl.Brod
55. ANTONIO ŠTRUC kadet VK 2002. Ruščica
56. JOZO PIŠKOVIĆ Kralj III 6448 2002. Sl.Brod
57. ŽELJKO ŠTEFANČIĆ Njem. I 6468 2002. Sl.Brod
58. IVA OLIĆ kadetki VK 2002. Ruščica
59. GORAN LIOVIĆ kadet VK 2002. Ruščica
60. KRUNOSLAV KOLAUTI kadet VK 2003. Sl.Brod
61. MARIO KATALINIĆ kadet VK 2004. G. VRBA
62. IVAN BOŽIĆ kadet VK 2004. Ruščica
63. DOMAGOJ BOŽIĆ kadet VK 2004. Ruščica
64. DOMAGOJ MARIĆ kadet VK 7746 2004. Sl. Brod
65. ŠIŠIĆ MIJO Brod II 7562 2005. Sl.Brod
66. MEHANDŽIJA ADAM  umro Brod VK 7886 2006. Sl.Brod
67. MATANOVIĆ NIKOLA Brod I 5150 2007. Sl.Brod
68. BRANKO PEKARIK MK 4674 2007. Sl.Brod
69. SARA JAČIMOVIĆ BIH WFM S-333 2007. B. BROD
70. LUCIJA GRGUREVIĆ kadetki VK 8632 2007. Ruščica
71. EVA MARTIĆ kadetki II 8630 2007. Ruščica
72. MARIJA MARTIĆ kadetki II 8629 2007. Ruščica
73. JOSIP VINKOVIĆ kadet VK 8487 2007. GARČIN
74. BENJAMIN GRGUREVIĆ kadet III 8967 2007. Ruščica
75. TOMISLAV MLATKOVIĆ kadet VK 8484 2007. GARČIN
76. IVAN ČOSIĆ poginuo VK 8486 2007. Selna
77. IVICA MARTIĆ kadet IV 8631 2007. Ruščica
78. ANTE PASTULOVIĆ Bukovlj VK 8966 2007. Vranovci
79. NINOSLAV MRVELJ kadet VK 8964 2007. Bicko Selo
80. PATRICK VINKOVIĆ kadet VK 2008. Bicko Selo
81. GABRIJELA BOŽINOVIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
82. ANA BOŽINOVIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
83. RUŽA KOVAČEVIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
84. TENA JANKOVIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
85. TOMISLAVA OLIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
86. KARMELA JANKOVIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
87. JOSIP ILIČIĆ kadet VK 2008. Ruščica
88. IVANA ANDRIJANIĆ kadetki VK 2008. Ruščica
89. GORDANA BAKOVIĆ kadetki VK 2009. Ruščica
90. KRISTINA RAŠIĆ kadetki II 9096 2009. Ruščica
91. MARIN JAGETIĆ kadet VK 9918 2009. Ruščica
92. MARTA MIŠETIĆ kadetki VK 10017 2009. Sl.Brod
93. BARBARA HILLER kadetki II 10019 2009. Sl.Brod
94. KREŠIMIR STIPIĆ kadet VK 9919 2009. Sl.Brod
95. JURICA TOKIĆ kadet III 8427 2009. Sl.Brod
96. BRIGITA HILLER kadetki I 10018 2009. Sl.Brod
97. LUKA ČONDIĆ podup VK 2009. Sl.Brod
98. ENA ODOBAŠIĆ kadetki VK 10096 2010. Sl.Brod
99. RENATO BOGDANOVIĆ kadet VK 10097 2010. Sl.Brod
100. AVGUSTIN VUČKOVIĆ 100% III 11529 2010. Sl. Brod
101. DARKO RAŠIĆ kadet VK 2010. Ruščica
102. JOSIP MULLER kadet VK 10404 2011. Sl.Brod
103. KARLO BOŠNJAK kadet VK 10405 2011. Sl.Brod
104. IVAN RAKIĆ kadet IV 10410 2011. Ruščica
105. ZVONIMIR ČIRIĆ kadet VK 10407 2011. Sl.Brod
106. MIHAEL ČIRIĆ kadet VK 10408 2011. Sl.Brod
107. MATEO ZEBA kadet VK 10406 2011. Sl.Brod
108. ROBERT TALIĆ kadet VK 2011. G. VRBA
109. IVONA DEUR kadetki VK 2012 Sl.Brod
110. ANTE MIKOLČEVIĆ kadet VK 2012. Garčin
111. BORNA VUJČIĆ kadet VK 11136 2012. Sl.Brod
112. LUCIJA LJUBIČIĆ kadetki VK 10767 2012. Sl.Brod
113. FRANJO MATANOVIĆ 100% II 10957 2012. Sl.Brod
114. MIŠO ČULJAK D I 5057 2012. Sl.Brod
115. PAVO TOPIĆ kadet VK 2013. Sl.Brod
116. HRVOJE ŠMEHIL kadet VK 2013. Sl.Brod
117. ZLATKO LIOVIĆ podup VK 2013. Ruščica
118. VLADIMIR MILEC podup VK 2013. Ruščica
119. DOMINIK UDOVIČIĆ kadet II 8558 2013. Sl.Brod
120. FILIP BARBARIĆ kadet VK 9938 2015. Sl.Brod
121. ZORAN IVANOVIĆ MK 960 2015. Sl.Brod
122. MARIO RAJKOVIĆ Bukov II 5152 2015. Sl.Brod
123. DORA VUČKOVIĆ kadetki VK 2016. Sl.Brod
124. LEON RAKIĆ kadet VK 2016. Sl.Brod
125. NIKOLA MRKALJ kadet VK 2016. Zbjeg
126. IVANO PEJIĆ kadet VK 2016. Rastušje
127. IVANO PRANJIĆ kadet VK 2016. Sl.Brod
128. EMANUEL PRANJIĆ kadet VK 2016. Sl.Brod
129. ENA MRKALJ kadetki VK 2016. Zbjeg
130. JOSIP BILIĆ kadet VK 2016. Sl.Brod
131. NIKO BAČIĆ kadet VK 2016. Ruščica
132. MANUEL ĐOGAŠ kadet VK 2017. Ruščica
133. MARKO RAŠIĆ VK 13607 2017. Ruščica
134.  BORISLAV ĆORLUKA Melbu  VK     –  2018.  Australija
135. PETAR BUBALO VK 14781 2018. Sl.Brod
136. ANTUN LEOVIĆ podup VK 14204 2018. Sl.Brod
137. ZDESLAV MILAS podup VK 2019. Zagreb
138. KRISTIAN PAVOŠEVIĆ Njemac VK 14782 2019. Sl.Brod
139. IVAN MIHALJ MK 2629 2020. Kosovac
140. MIJO NIKOLIĆ III 3435 2020. Sl.Brod
141. NENAD MARIJANOVIĆ I 4102 2021. Sl.Brod
142.
142.
143.
144.
145.
146.

Zadnja izmjena 9.11.2021.