Međugorje i Humac

OBAVIJEST !

Poštovani, vrši se upis za hodočašće u Međugorje i Humac – Ljubuški od 23-25.08.2019.Molim Vas na vrijeme se prijavite.Prijevoz je limitiran brojem mjesta . S štovanjem !

UPIS ZA MEĐUGORIJE I HUMAC 23-25.8.2019.
———————————————————————

1. OPAČAK Mato Hebrang
2. OPAČAK Vera Hebrang
3. OPAČAK Zvonko Šestinac
4. BRZICA Ruža Sl. Brod
5. BUNGIĆ Jozo N.Gradiška
6. BUNGIĆ Neda N.Gradiška
7. RAKIĆ Andrijana Sl. Brod
8. RAKIĆ Leon Sl. Brod
9. RAPIĆ Ivica Šestinac
10. RAPIĆ Kaja Šestinac
11. MARIĆ Ferdo Bukovlje
12. MARIĆ Marija Bukovlje
13 NAĐ Spajić Kata Piškorevci
14. MIKOLČEVIĆ Ivica Ruščica
15. ROMIĆ Marinko Sl. Brod
16. ŽUPAN Katica Sl. Brod
17. LUKIĆ Vesna Hebrang
18. ŽILAK Vesna Hebrang
19. KODŽOMAN Berislav Sl. Brod
20. KODŽOMAN Anđelka Sl. Brod
21. LEOVIĆ Antun Sl. Brod
22. ČULJAK Vera  Podvinje
23. SIMIĆ Željko Ruščica
24. ČONDIĆ Luka Hebrang
25. HORVATINOVIĆ Spomenka Sibinj
26. HORVATINOVIĆ Mario Sibinj
27. EREŠ Ivica Ruščica
28. KLJAIĆ Ana Sl. Brod
29. GARIĆ Ilija Podvinje
30. EREŠ Ivica G. Vrba
31. ČABRAJA Ivica Bukovlje
32. ČABRAJA Jasna Bukovlje
33. PERAKIĆ Ankica Podvinje
34. BUBALO Petar Sl. Brod
35. VULETA Marija G. Vrba
36. KARLOVIĆ Dragica Hebrang
37. KRAIJNOVIĆ Svjetlana Hebrang
38. DADIĆ  Ivanka Hebrang
39. DADIĆ  Darko Hebrang
40. EČIMOVIĆ Jasenka Sibinj
41. ŠTIMAC Đurđa Sibinj
42. MARTIĆ Mišo Hebrang
43. MARTIĆ Nada Hebrang
44. MARTIĆ Ivica Gornja Vrba
45. MARTIĆ Ljiljana Gornja Vrba
46. ŠPEHAR Mario Sl. Brod
47. ŠPEHAR Anita Sl. Brod
48. MARTIĆ Miro Sl. Brod
49. MARTIĆ Antonija Sl. Brod
50.  ČULJAK  Mišo  SL. Brod
51.  ČULJAK  Ankica  Sl. Brod
52.  TOLIĆ  LJubica  Ruščica
 53.  RAŠIĆ  Zdenka  Sl. Brod
 54.  RAŠIĆ  Marko  Sl. Brod
 55.  STANIĆ  Mara  SL. Brod
 56.  STANIĆ  Josip  SL. Brod

 

HVALJEN ISUS I MARIJA!
16.Hodočašće u MEĐUGORJE i Humac 23.08. – 25.08.2019.

23.08.2019. PETAK
Polazak prema planu puta

1. Dan/Petak/23.08.2019.
*Polazak u 20:45-ispred MO Andrija Hebrang blok 6 /36,Sl. Brod
*u 21,00 sat- ispred šah kluba „POSAVAC“Ruščici,
*u 21.15 sat- ispred stare Osnovne škole u Gornjoj Vrbi,
*u 21.30 sat-ispred brodske crkve Presvetog Trojstva u Slavonskom Brodu,
*Prijelaz državne granice, te nastavak vožnje autobusom…
2. dan/Subota /24.08.2019.
Vožnja autobusom preko Bosanskog Broda,Dervente ,Sarajeva i Mostara do Međugorja uz stajanje u Žepču i Konjic .
05:30 dolazak u Međugorje – pozdrav Gospi
06:00 uspon na BRDO UKAZANJA (PODBRDO) Bijakovići,-molitva krunice s razmatranja, 08:00 smještaj u pansion strogi centar ,
13.00 Ručak (osobni izbor) , 14:00 Otvoreni 16.šahovski turnir “Međugorje 2019.” ,
15:00 molitva krunice Božanskog milosrđa kod kipa Uskrslog Krista ,
17:00 prilika za svetu ispovjed,
18:00 uključenje u program Svetišta,
(18:00 molitva Gospine krunice,
19:00 sv Misa,
22:00 Klanjanje ,

3. dan/Nedjelja /25.08.2019.
05:00 uspon na KRIŽEVAC (križni put/molitva/slavljenje) 11:00 sv. Misa na Hrvatskom jeziku, 13:00 Ručak (osobni izbor) , 14:00 polazak iz Međugorja i odlazak u Franjevački samostan sv. Ante Padovanskog HUMAC (Ljubuški). Po obilasku Samostana polazak u 15:30 sati prema Slavonskom Brodu.
Povratak u večernjim satima. Cijena:
Prijevoz + noćenje + putno osiguranje = 280,00 kn
Info. i prijave ;
Šahovski klub “Posavac” Ruščica – predsjednik : Mato OPAČAK 091/601-0103, Udruge branitelja, Šetalište Braće Radić 5. Sl. Brod- tajništvo : Kaja RAPIĆ 035 /447-091, Prijevoz je limitiran brojem mjesta u autobusu.
SLAV. Brod 27.8.2018. ORGANIZACIJSKI ODBOR