HVALJEN ISUS I MARIJA! 16.Hodočašće u MEĐUGORJE i Humac 23.08. - 25.08.2019. 23.08.2019. PETAK Polazak prema planu puta 1. Dan/Petak/23.08.2019. *Polazak u 20:45-ispred MO Andrija Hebrang blok 6 /36,Sl. Brod *u 21,00 sat- ispred šah kluba „POSAVAC“Ruščici, *u 21.15 sat- ispred stare Osnovne škole u Gornjoj Vrbi, *u 21.30 sat-ispred brodske crkve Presvetog Trojstva u Slavonskom Brodu, *Prijelaz državne granice, te nastavak vožnje autobusom… 2. dan/Subota /24.08.2019. Vožnja autobusom preko Bosanskog Broda,Dervente ,Sarajeva i Mostara do Međugorja uz stajanje u Žepču i Konjic. 05:30 dolazak u Međugorje - pozdrav Gospi 06:00 uspon na BRDO UKAZANJA (PODBRDO) Bijakovići,-molitva krunice s razmatranja, 08:00 smještaj u pansion strogi centar , 13.00 Ručak (osobni izbor) , 14:00 Otvoreni 16.šahovski turnir “Međugorje 2019.” , 15:00 molitva krunice Božanskog milosrđa kod kipa Uskrslog Krista , 17:00 prilika za svetu ispovjed, 18:00 uključenje u program Svetišta, (18:00 molitva Gospine krunice, 19:00 sv Misa, 22:00 Klanjanje , 3. dan/Nedjelja /25.08.2019. 05:00 uspon na KRIŽEVAC (križni put/molitva/slavljenje) 11:00 sv. Misa na Hrvatskom jeziku, 13:00 Ručak (osobni izbor) , 14:00 polazak iz Međugorja i odlazak u Franjevački samostan sv. Ante Padovanskog HUMAC (Ljubuški). Po obilasku Samostana polazak u 15:30 sati prema Slavonskom Brodu. Povratak u večernjim satima. Cijena: Prijevoz + noćenje + putno osiguranje = 280,00 kn Info. i prijave ; Šahovski klub “Posavac” Ruščica – predsjednik : Mato OPAČAK 091/601-0103, Udruge branitelja, Šetalište Braće Radić 5. Sl. Brod- tajništvo : Kaja RAPIĆ 035 /447-091, Prijevoz je limitiran brojem mjesta u autobusu. SLAV. Brod 27.8.2018. ORGANIZACIJSKI ODBOR

1. OPAČAK Mato Hebrang
2. OPAČAK Vera Hebrang
3. BUNGIĆ Jozo N.Gradiška
4. BUNGIĆ Neda N.Gradiška
5. RAPIĆ Ivica Šestinac
6. RAPIĆ Kaja Šestinac
7. BUBALO Petar Sl. Brod
8. VOVK KATA SL. Brod
9. VOVK ANTONIJA SL. Brod
10. BRZICA Ruža Sl. Brod
11. ČONDIĆ Luka Hebrang
12. MIKOLČEVIĆ Ivica Ruščica
13 SIMIĆ Željko Ruščica
14. NAĐ Spajić Kata Piškorevci
15. KRAJNOVIĆ MARA Šestinac
16. ROMIĆ Marinko Sl. Brod
17. ŽUPAN Katica Sl. Brod
18. LUKIĆ Vesna Hebrang
19. EREŠ Ivica Ruščica
20. EREŠ Ivica G. Vrba
21. EREŠ Ana G. Vrba
22. LEOVIĆ Antun Sl. Brod
23. ČULJAK Vera Podvinje
24. ŽILAK Vesna Hebrang
25. STANIĆ Mara Sl. Brod
26. STANIĆ JOSIP SL. Brod
27. KLJAIĆ Ana Sl. Brod
28. MARVELJ TIHOMIR SL. Brod
29. PERAKIĆ Ankica Podvinje
30. VULETA Marija G. Vrba
31. ŠTIMAC Đurđa Sibinj
32. ŠTIMAC Željka Sibinj
33. MARTIĆ Mišo Hebrang
34. MARTIĆ Nada Hebrang
35. MARTIĆ Ivica Gornja Vrba
36. MARTIĆ Ljiljana Gornja Vrba
37. RAŠIĆ Marko Sl. Brod
38. RAŠIĆ Zdenka SL. Brod
39. ČABRAJA Ivica Bukovlje
40. ČABRAJA Jasna Bukovlje
41. BRIZAR Vera Bukovlje
42. KRAIJNOVIĆ Svjetlana Hebrang
43. KOVAČIĆ SUZANA Vrpolje
44. SANJA ANDRIJEVIĆ Vrpolja
45. ORSAG TENA Vrpolje
46. ĆORLUKA Sandra Gornja Vrba
47. ĆORLUKA Jura Gornja Vrba
48. ĆORLUKA Nikola Gornja Vrba
49. VUKOJE EVA SL. Brod
50. PEKLIĆ ALISA SL. Brod
51. ČULJAK Mišo Sl. Brod
52. KARLOVIĆ Dragica Hebrang
53. KATIĆ TOMISLAV Ruščica
54. DADIĆ Darko Hebrang
55. DADIĆ Ivanka Hebrang
56. DEKMEČIĆ Josip Sl. Brod
57. DEKMEČIĆ Gabrijela Sl. Brod
58. ČAKLOVIĆ VLADIMIR Bukovlje
59 DABIĆ Sanja SL. Brod
60 DABIČ SL. Brod